درباره ما

درباره ما

شرکت برق و صنعت سروین با سابقه درخشان در زمینه عرضه انواع سیم و کابل و تجهیزات برق صنعتی و ساختمانی ، اکنون راه ارتباطی جدیدی را از طریق مجموعه برق زوم جهت سهولت در ارائه خدمات و ارتباط مستقیم با پروژه های صنعتی و ساختمانی ایجاد نموده است.
این مجموعه در سه بخش آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی میباشد.
1-دپارتمان تخصصی سیم و کابل :
در سیم و کابل متخصص هستیم. کاملترین و متنوع ترین موجودی محصولات سیم و کابل از بهترین تولیدات داخلی و خارجی ، و همچنین بهترین قیمت قابل ارائه را همیشه از برق زوم بخواهید.
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره های لازم در زمینه انتخاب نوع کابل و همچنین برند محصولات میباشند.
2- تجهیزات برق صنعتی:
در بخش دیگر محصولات ، محصولات برق صنعتی ما را دنبال کنید. میتوانید برای راهنمایی و مشاوره ، قیمت و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
3- صورت برق :
همانطور که میدانید اقلام برقی پروژه های صنعتی و ساختمانی بر مبنای نوع طراحی و نوع نیاز پروژه ، بسیار متنوع میباشد و برای انتخاب آنها معمولا اطلاعات فنی زیادی مورد نیاز است. به همین منظور بر آن شدیم که بر مبنای این نیاز صورت برق را راه اندازی کنیم.
در” صورت برق ” شما ، صورت درخواست تجهیزات مورد نیاز برقی و الکتریکی پروژه خود را برای ما در قسمت مربوطه بارگذاری میکنید ، پس از آن شما به یک کارشناس زنجیره تامین پروژه متصل میگردید و کارشناس شما سوالهای مورد نیاز اقلام درخواستی را میپرسد و مشاوره های لازم را جهت انتخاب نوع ، جنس و برند کالا به شما ارائه میدهد ، پس از انتخاب شما و بررسیهای دو جانبه ، لیست نهایی تکمیل شده و پیش فاکتور صادر میگردد

تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، خیابان لاله زار شمالی- پاساژ ایرانیان- طبقه دوم- واحد122

شعبه اراک: خیابان شهید بهشتی- کوچه عضد- نبش عضد 1
شماره تلفن: دفتر مرکزی تهران 66344095-021 91015333-021 سی خط -------------------------------------- شعبه اراک 91015333-086 سی خط --------------------------------- تلفن همراه : 09123572428
آدرس ایمیل : info@barghzoom.com
ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید.